Krajiny jazyka – setkání s prof. Martinem Hilským a křest knihy

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy u příležitosti vydání sborníku “Krajiny jazyka: kolegové a žáci Martinovi Hilskému k 80. narozeninám” pořádá setkání s prof. Martinem Hilským. Promluví rektorka UK prof. Milena Králíčková, děkanka FF UK Eva Lehečková, Ph.D., prof. Ondřej Pilný a další hosté. Akce se koná 3. 5. v 19 hodin v prostorách kampusu Hybernská.
———–
KRAJINY JAZYKA
Ladislav Nagy, Martin Pokorný (eds.)
U příležitosti významného jubilea našeho předního překladatele, pedagoga a literárně-kulturního historika prof. Martina Hilského přináší tento svazek soubor analýz a zamyšlení k textům a tématům, jimž se prof. Hilský ve svém mimořádně bohatém díle věnoval s největší soustavností: dílu W. Shakespeara, otázce překladu a anglosaskému modernismu.
Úvod > DALC News > Krajiny jazyka – setkání s prof. Martinem Hilským a křest knihy