ERASMUS+ Summer Term 2020

Deadline for applications: 12. 9. 2019, 11:00 a.m.

Ústav anglického jazyka a didaktiky a Ústav anglofonních literatur a kultur vyhlašují výběrové řízení na studijní pobyty v LS 2020 v rámci programu Erasmus+. Aktuální přehled volných míst spolu s instrukcemi k podání přihlášky naleznete zde, přihlašovací formulář je pak k dispozici ke stažení zde. Přihlášky je možno podávat do 12. 9. 2019 do 11 hodin.

Dovolujeme si připomenout, že studenti mohou bez omezení rovněž využívat i možnosti výjezdu přes smlouvy jiných kateder. Rádi bychom upozornili zejména na volná místa ÚŘLS, mezi nimiž je řada zajímavých destinací.

Novou koordinátorkou za ÚAJD je dr. Kateřina Vašků, za ÚALK má agendu nadále na starosti dr. Pavla Veselá.

Ve čtvrtek 5. 9. 2019 se v m. č. 105 pro zájemce uskuteční informační setkání k programu Erasmus, na kterém Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se výběru univerzit, přidružené administrativy i studijních plánů.

Informace pro studenty vyjíždějící do Velké Británie v souvislosti s Brexitem najdete zde.