NEWS & EVENTS

Awards for Best Theses and for Poetry

Wednesday 3 October, 14:15

PhD seminars

Winter 2018/19

Office Hours

September 2018

Latest Issue of Litteraria Pragensia

Irish-Language and Scottish Gaelic Literatures: A Global Context, ed. Radvan Markus & Petra Johana Poncarová

Irish-Language and Scottish Gaelic Literatures: A Global Context

BA timetable

Winter Term 2018/2019

MA timetable

Book Donation - The Bell

A valuable collection donated to the Centre for Irish Studies.

literary translation

seminar papers and credits

ENGLISH & FRENCH STUDIES LIBRARY JOB

deadline for applications: 31 August

PRACOVNÍ NABÍDKA V KNIHOVNĚ ANGLISTIKY A ROMANISTIKY

Knihovna FF UK hledá novou pracovnici (pracovníka) na výpůjční pult do Knihovny anglistiky a romanistiky. Nástup 17. září 2018 nebo dle dohody, úvazek 1,0.

požadavky:

VŠ vzdělání humanitního zaměření (vhodné i pro absolventy)

znalost angličtiny na komunikativní úrovni

znalost dalších jazyků a zájem o literaturu výhodou

vstřícnost a ochotný přístup

nabízíme:

stravenky

5 týdnů dovolené

plat dle mzdových tabulek FF UK

benefity více viz https://www.ff.cuni.cz/fakulta/oddeleni-dekanatu/osobni-oddeleni/benefity/

náplň práce:

práce na výpůjčním pultu

další práce v knihovně

Životopisy a motivační dopisy zasílejte, prosím, do 31. 8. 2018 Janě Hezinové (jana.hezinova@ff.cuni.cz). Vybraní zájemci se zúčastní výběrového řízení.